AKTUALNOŚCI

Zapisy na sezon sportowy 2020/2021.

 

Miło nam poinforamować,że rozpoczeliśmy nabór do sekcji sportowych Kyoko Warszawa na rok szkolny 2020/2021. Prowadzimy szkolenie dla dzieci i młodzieży w następujących sekcjach : Karate Kyokushin , Lekkoatletyka, Tenis stołowy, gimnastyka korekcyjna oraz Kickboxing (dla młodzieży oraz dorosłych). Jeżeli chciałbyć dołączyć do drużyny Kyoko, sprawdź zakladkę zapisy.

zakończenie sezonu 2019/2020

 

Szanowni Rodzice drodzy zawodnicy,

dziękujemy za wspólnie przepracowany rok treningowy 2019/2020.  Mamy nadzieję, że wraz z nowym rokiem skzolnym powrócimy do treningów i będizemy doskonalić swoje umiejętności sportowe i odnościć kolejne sukcesy.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych i spokojnych wakacji.

 

 

 

Z wyrazami szacunku,

Zarząd KYOKO Warszawa

KYOKO CUP w TENISIE STOŁOWYM - ZAWODY PRZEŁOŻONE


Niestety ze względu na bezpieczeństwo związane z zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID - 19 jesteśmy zmuszenia przełożyć turniej tenisa stołowego. Zawody odbędą gdy sytuacja będize bezpieczna do rozegrania turnieju.

AKTUALNOŚCI

MECZ TENISTA STOŁOWEGO SPARTA BIAŁOŁĘKA VS KYOKO WARSZAWA

 

W weekend graliśmy mecz Tenisa stołowego z zaprzyjaźnionym klubem

UKS Sparta Białołęka

. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.

Mateusz WaśkiewIcz zajął 3 miejsce, Michał Tomczykowski 7 a Julian Kobylarczyk 10 miejsce. Gratulacje dla wszystkich uczestników i z niecierpliwością czekamy na rewanż u Nas.
Więcej zdjęć niebawem

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIELNICA BIAŁOŁĘKA

 

Za Nami pierwsze zawody w tym sezonie. Zawodnicy Kyoko oraz uczniowie SP 110 startowali dziś w biegach przełajowych. Wszyscy wykazali się ogromnym duchem walki i super postawa sportowa. Niestety w tym roku nie udało zakwalifikować się do finału WOM. Trenujemy dalej i przygotowujemy się do kolejnych zbliżających się zawodów.
Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów